2015-09-27 parodos rezultatai

Išrinkti gražiausi rudeninės parodos retriveriai – DREAM TEAM SOLLO Ant Bangos, 2. Milbu TWISTER TO NENUORAMOS, 3. KANGA Gorska Fantazja, 4. Leislend BETTI BARCLAY

Teisėjai:
TINA PEIXOTO (Portugalija)
Labradoro retriveriai (26)
Lygiaplaukiai retriveriai (8)
Garbanotieji retriveriai (5)

LUIS PEIXOTO (Portugalija)
Auksaspalviai retriveriai (31)

Geriausio parodos veislyno konkursas
1. Lygiaplaukiai retriveriai – ANT BANGOS, sav. O.Antanaitienė
2. Auksaspalviai retriveriai – AUKSESIJA, sav. A.Petrovaitė

Geriausio parodos reproduktoriaus konkursas
1. Lygiaplaukis retriveris -BAGERA NEMUNAS, sav. O. Antanaitienė
2. Labradoro retriveris – TWEEDLEDUM GOOD VIBRATIONS, sav. G.Tamošiūnienė

****
GARBANOTIEJI RETRIVERIAI

PATINAI KALĖS
BOS AD VICTORIAM Tornado Beta BOB Leislend BETTI BARCLAY
baby baby 1.BRIGHT N’BOLD Tornado Beta, v.prom.1
puppy 1.Laguna LOVE CURLY CLEO CAPRICORN, v.prom.1 puppy
open 1.AD VICTORIAM Tornado Beta exc.1,Cl.W, LT CAC, Best Male, BOS open 1.AD ASTRA Tornado Beta, exc.1,LT CAC
veteran veteran 1.Leislend BETTI BARCLAY, exc.1,Cl.Vet.W, Best Female, BOB, BIS 4


LYGIAPLAUKIAI RETRIVERIAI

PATINAI KALĖS
BOB DREAM TEAM SOLO Ant Bangos BOS FAST AND FURIOUS AMBER Ant Bangos
puppy puppy 1.MOMENTS OF BLUE Basteta,v.prom.1
junior junior 1.AST AND FURIOUS AMBER Ant Bangos, exc.1, CL.JW, best Female, BOS
interm. interm. 1.FAST AND FURIOUS ALPHA Ant Bangos, exc.1, LT CAC, Cl.W
champ. 1.DREAM TEAM SOLO Ant Bangos, exc.1, LT CAC, CL.W, best Male, BOB, BIS champ. 1.JORE Mega Oskaras, exc.1, LT CAC
cl.champ. 1.ALKO Ant Bangos, exc.1, LT CAC cl.champ. 1.BELLA Ant Bangos, exc.1, LT CAC
veteran veteran 1.BAGERA Ant Bangos, exc.1, Cl.Vet.W


AUKSASPALVIAI RETRIVERIAI

PATINAI KALĖS
BOB Milbu TWISTER TO NENUORAMOS BOS Nenuoramos ICE MAGIC
baby baby VENEZZIA Nuga, prom.1
puppy puppy 1. Chess Alberto JULI JANA, prom.1
2. DA COTA Afaja, v.prom.1
junior 1. GENTLE RAMZIS Auksesija, exc.1, Cl.JW
2. Majik RED RHUM, exc.2
3. RIO KISS Prima Santolina, exc.3
4. SAN SALVADOR Nuga, v.good
junior 1. Nenuoramos KEEP GLEAM OF HOPE, exc.1, Cl.JW
2. FOREVER GENTLE SAMBA Auksesija, exc.2
3. SANTA CATARINA Nuga, v.good
interm. 1. Nenuoramos ICE BREAKER, exc.1. LT CAC
2. AIKOS AGO Auksinis, v.good
3. COSTA BRAVO Afaja, v.good
interm. 1. Nenuoramos ICE MAGIC, exc.1, LT CAC, Best Female, BOS
open 1. AKRATAS Tik Olimpija, exc.1, LT CAC
2. HELLO MR.GURU Prima Santolina, exc.2
open 1. Festival’s THE PRINCESS’TI HI, exc.1, LT CAC
2. AMBER DROP Baltoji Sakura, v.good
3. SEMI-SWEET Mango šuo, v.good
work. work. 1. HELLO ALIASKA FROM Prima Santolina, exc1, LT CAC
champ. 1. Milbu TWISTER TO NENUORAMOS, exc.1, LT CAC, CL.W, best Male, BOB, BIS 2
2. Cheer’s EVERGATE GARDEN, exc.2
3. NITEO FALKO Auksesija, exc.3
champ. 1. Nenuoramos PIECE OF BEAUTY, exc.1, LT CAC
2. PERFECT SATINA Auksesija, exc.2
cl.champ. 1. SUKKERSTAR AV Vervik, exc.1, LT CAC cl.champ.
veteran 1. AL CAPONE BY Sakura, exc.1, CL.Vet.W
2. Nenuoramos MY MARCHELLO, exc.2
3. LITTLE PRINCE Herkus, exc.3
veteran 1. Nenuoramos MAGIC MACOTA, exc.1, Cl.Vet.W


LABRADORO  RETRIVERIAI

PATINAI KALĖS
BOS Rocheby POP LARKIN BOB KANGA Gorska Fantazja
baby baby 1. Labry Berry DELICATE AT AMBASADORIUS, v.prom.1
puppy 1. BLACK STAR Gudrioji uodega, v.prom.1
2. JAGGER DANCE Medžiotojų svajonė, v.prom.2
puppy 1. AMBER Su Kopa, v.prom.1
2. ADELE TAI Grandas, prom.2
3. KRISTI INFINITI, prom.3
4. CAILEY Okeanas Elite, prom.4
junior 1. PLAY MOR SOMETHING ROYAL, exc.1, CL.JW
2. BLACK JACK Z Grodu Hrabiego Malmesbury, exc.2
3. BOB SINCLAR Vandenio Era, v.good
junior 1.
interm. interm. 1. SAGITTA DA Real Corte, exc.1, LT CAC
2. BELLA DONNA Pajūrio Bliuzas, exc.2
open 1. GALILEO GENIUS, v.good open 1. AMBER Gudrioji uodega,  v.good
champ. 1. Rocheby POP LARKIN, exc.1, LT CAC, best Male, BOS, CL.W
2. BLACK VELVET Medžiotojų svajonė, v.good
champ, 1. KANGA Gorska Fantazja, exc.1, LT CAC, Cl.W., Best Female, BOB, BIS 3
2. BARBECUE Sielos Balzamas, exc.2
3. GALATEA Medžiotojų svajonė, exc.3
veteran 1. TWEEDLEDUM GOOD VIBRATIONS, exc.1, Cl.Vet.W veteran