Specializuotos retriverių parodos „Klubo nugalėtojas ’12“ rezultatai

Trys karštos dienos Druskininkuose ir 1500 veislinių šunų. Taip galima apibūdinti tris dienas (08 03 – 05) trukusį parodų maratoną. Penktadienis ir šeštadienis buvo skirti tarptautinėms parodoms, o sekmadienį Lietuvos kinologų draugijos klubai organizavo specializuotas parodas. Retriverių paroda tradiciškai rugpjūčio mėnesį pavadinta „Klubo nugalėtojas ’12“, kuri subūrė net 145 dalyvius (85 auksaspalviai retriveriai, 10 lygiaplaukių retriverių, 46 Labradoro retriveriai, 3 garbanotieji retriveriai, 1 Naujosios Škotijos retriveris) iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Suomijos, Ukrainos bei Estijos.  Gražiausiu parodos šunimi tapo auksaspalvis retriveris – Milbu Twister to Nenuoramos, o likusius rezultatus bei nuotraukas peržiūrėsite mūsų parengtame reportaže.

Parodos diplomas:

 "Klubo nugalėtojas '12"

Parodos katalogas:

Teisėjai:

Mr. Henric Frykstrand, veislynas “Dewmist”, Švedija (auksaspalviai retriveriai)
Mr. Jos De Cuyper, veislynas “Van‘t Solveld”, Belgija (Labradoro, lygiaplaukiai, garbanotieji, Naujosios Škotijos retriveriai)

Daugiau informacijos apie parodą rasite čia.

„Klubo nugalėtojas ’12“ parodos rezultatai pateikti žemiau. Nuotraukų autoriai: Jonaistė Jusionytė, Virgilijus Bumbulis, Aurimas Petraitis, Artūras Žukauskas

Parodos atidarymas ir teisėjų pristatymas Henric Frykstrand ir Jos De Cuyper.

Parodos atidarymas ir teisėjų pristatymas Henric Frykstrand ir Jos De Cuyper.

Parodos atidarymas ir teisėjų pristatymas Henric Frykstrand ir Jos De Cuyper, nuotr. V. Bumbulio

Parodos dalyvių bendra nuotrauka

Parodos dalyvių bendra nuotrauka

Parodos dalyvių bendra nuotrauka, nuotr. V. Bumbulio

Parodos dalyvių bendra nuotrauka

Parodos dalyvių bendra nuotrauka, nuotr. A. Petraičio

Pagrindinis parodos rėmėjas – Eucanuba.

Pagrindinis parodos rėmėjas – Eucanuba.

Pagrindinis parodos rėmėjas – Eucanuba.

Specializuotos retriverių parodos "Klubo nugalėtojas '12" trofėjai

Specializuotos retriverių parodos „Klubo nugalėtojas ’12“ trofėjai

Specializuotos retriverių parodos "Klubo nugalėtojas '12" trofėjai

Specializuotos retriverių parodos „Klubo nugalėtojas ’12“ trofėjai

Parodos nugalėtoju BIS-1 tapo auksaspalvis retriveris – Milbu Twister To Nenuoramos (18 mėn), sav. Sonata Petraitienė.

Parodos nugalėtojas BIS-1 auksaspalvis retriveris Milbu Twiter To Nenuoramos

Parodos nugalėtojas BIS-1 auksaspalvis retriveris Milbu Twiter To Nenuoramos

BIS-2 tapo Labradoro retriverio kalytė – Kalina Gorska Fantazja, sav. Reda ir Virgilijus Bumbuliai

BIS-2 tapo Labradoro retriverio kalytė - Kalina Gorska Fantazja, sav. Reda ir Virgilijus Bumbuliai

BIS-2 tapo Labradoro retriverio kalytė – Kalina Gorska Fantazja, sav. Reda ir Virgilijus Bumbuliai

BIS-3 lygiaplaukis retriveris iš Lenkijos – Starworkers Quiency Jones, sav. I. Kulbeda.

BIS-3 lygiaplaukis retriveris - Starworkers Quiency Jones, sav. I. Kulbeda.

BIS-3 lygiaplaukis retriveris – Starworkers Quiency Jones, sav. I. Kulbeda.

Gražiausias parodos veteranas – auksaspalvis retriveris Gutta Herkus

Gražiausias parodos veteranas - Gutta Herkus

Gražiausias parodos veteranas – Gutta Herkus

Gražiausias parodos jaunimo klasės atstovas auksaspalvis retriveris iš Estijos – Siimline’s Lessons Learned

Siimline's Lessons Learned - puikiai - 1, Klubo jaunimo nugalėtojas 2012, BIS-1 Junior (Gražiausias parodos jaunimo klasės atstovas)

Siimline’s Lessons Learned – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtojas 2012, BIS-1 Junior (Gražiausias parodos jaunimo klasės atstovas)

Gražiausias parodos mažylis – auksaspalvis retriveris Adriano Elaiodoro

Gražiausias parodos mažylis - auksaspalvis retriveris Adriano Elaiodoro

Gražiausias parodos mažylis – auksaspalvis retriveris Adriano Elaiodoro

Gražiausias parodos šuniukas – Labradoro retriveris – Tootsie Okeanas

Gražiausias parodos šuniukas - Labradoro retriveris - Tootsie Okeanas

Gražiausias parodos šuniukas – Labradoro retriveris – Tootsie Okeanas

Geriausias auksaspalvių retriverių veislynas – Herkus

Geriausias auksaspalvių retriverių veislynas - Herkus

Geriausias auksaspalvių retriverių veislynas – Herkus, nuotr. A. Žukausko

Antra vieta – Nenuoramos

Antra vieta - Nenuoramos

Antra vieta – Nenuoramos, nuotr. A. Petraičio

Trečia vieta – Auksesija

Geriausias parodos reproduktorius Nenuoramos Yellow Jamaika

Geriausias parodos reproduktorius Nenuoramos Yellow Jamaika

Geriausias parodos reproduktorius Nenuoramos Yellow Jamaika

Auksaspalviai retriveriai (patinukai)

Šuniukų klasė

Perfect Timoteo Auksesija – l. perspektyvus – 1, BIS-4 Baby

Perfect Timoteo Auksesija - l. perspektyvus - 1

Perfect Timoteo Auksesija – l. perspektyvus – 1

Mažylių klasė

Adriano Elaiodoro – l. perspektyvus – 1, BIS-1 Puppy

Adriano Elaiodoro - l. perspektyvus - 1, BIS-1 Puppy

Adriano Elaiodoro – l. perspektyvus – 1, BIS-1 Puppy

Modus Vivendi Olimpas Auksesija – l. perspektyvus – 2

Modus Vivendi Olimpas Auksesija - l. perspektyvus - 2

Modus Vivendi Olimpas Auksesija – l. perspektyvus – 2

Jaunimo klasė

Siimline’s Lessons Learned – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtojas 2012, BIS-1 Junior (Gražiausias parodos jaunimo klasės atstovas)

Siimline's Lessons Learned - puikiai - 1, Klubo jaunimo nugalėtojas 2012, BIS-1 Junior (Gražiausias parodos jaunimo klasės atstovas)

Siimline’s Lessons Learned – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtojas 2012, BIS-1 Junior (Gražiausias parodos jaunimo klasės atstovas)

Intencja Mr. Jonathan – puikiai – 2

Intencja Mr. Jonathan - puikiai - 2

Intencja Mr. Jonathan – puikiai – 2

Spanish Kiss Royal Prima Santolina – puikiai – 3

Spanish Kiss Royal Prima Santolina - puikiai - 3

Spanish Kiss Royal Prima Santolina – puikiai – 3

Center Of My Life Iz Doliny Solnca – puikiai – 4

Center Of My Life Iz Doliny Solnca - puikiai - 4

Center Of My Life Iz Doliny Solnca – puikiai – 4

Bubo Bubo From Tolimanas – puikiai – 5

Bubo Bubo From Tolimanas - puikiai - 5

Bubo Bubo From Tolimanas – puikiai – 5

 

Pereinama klasė

Milbu Twister To Nenuoramos – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas ’12, BOB, BIS-1

Milbu Twister To Nenuoramos - puikiai - 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas '12, BOB, BIS-1

Milbu Twister To Nenuoramos – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas ’12, BOB, BIS-1

Ipcress Fly Me To The Moon Siimline – puikiai – 2

Ipcress Fly Me To The Moon Siimline - puikiai - 2

Ipcress Fly Me To The Moon Siimline – puikiai – 2

Tropheus Milowy Krok – puikiai – 3

Tropheus Milowy Krok - puikiai - 3

Tropheus Milowy Krok – puikiai – 3

Linksmasis Gongas Basteta – puikiai – 4

Linksmasis Gongas Basteta - puikiai - 4

Linksmasis Gongas Basteta – puikiai – 4

Kenael Prince Nigel – l.gerai

Nenuoramos Always Be Lucky – l. gerai

Atvira klasė

Crocus Made Prima Santolina – puikiai – 1, LT CAC

Crocus Made Prima Santolina - puikiai - 1, LT CAC

Crocus Made Prima Santolina – puikiai – 1, LT CAC

Nenuoramos My Marchello – puikiai – 2

Maverick Herkus – puikiai – 3

Maverick Herkus - puikiai - 3

Maverick Herkus – puikiai – 3

Taltios Aroma Di Vittorio – puikiai – 4

Taltios Aroma Di Vittorio - puikiai - 4

Taltios Aroma Di Vittorio – puikiai – 4

Riera Number One – puikiai

Riera Number One - puikiai

Riera Number One – puikiai

Souvenir Pure Poison – puikiai

Riera Number One - puikiai

Riera Number One – puikiai

Imperial Ivory – puikiai

Little Prince Herkus – puikiai

Waterloo’s I Want It All – nedalyvavo

Darbinė klasė

Ambergold Dzhi Key Felicity To Win – puikiai – 1, LT CAC

Ambergold Dzhi Key Felicity To Win - puikiai - 1, LT CAC

Ambergold Dzhi Key Felicity To Win – puikiai – 1, LT CAC

Siimline’s Theodor – puikiai – 2

Siimline's Theodor - puikiai - 2

Siimline’s Theodor – puikiai – 2

Voyage King Of Love – puikiai – 3

Voyage King Of Love - puikiai - 3

Voyage King Of Love – puikiai – 3

Gilija Guilty Gambler – puikiai – 4

Gilija Guilty Gambler - puikiai - 4

Gilija Guilty Gambler – puikiai – 4

Egoist Platinum Kattyval – l. gerai

Egoist Platinum Kattyval - l. gerai

Egoist Platinum Kattyval – l. gerai

Vellington – nedalyvavo

Čempionų klasė

Greenhill’s Cooper – puikiai – 1, LT CAC

Greenhill's Cooper - puikiai - 1, LT CAC

Greenhill’s Cooper – puikiai – 1, LT CAC

Yes Sir Oligarchia – puikiai – 2

Yes Sir Oligarchia - puikiai - 2

Yes Sir Oligarchia – puikiai – 2

Cheer’s Evergate Garden – puikiai – 3

Cheer's Evergate Garden - puikiai - 3

Cheer’s Evergate Garden – puikiai – 3

Sundapples Magvai – puikiai – 4

Sundapples Magvai - puikiai - 4

Sundapples Magvai – puikiai – 4

Ambergold Dzhi Key Fabulous Friend – puikiai – 5

Ambergold Dzhi Key Fabulous Friend - puikiai - 5

Ambergold Dzhi Key Fabulous Friend – puikiai – 5

Riera Angelo Suave – puikiai

Shans Iz Sokolinogo Gnezda – puikiai

SukkerStar Av Vervik – puikiai

Nenuoramos Mr. Martin – l.gerai

Auksaspalviai retriveriai (kalytės)

Šuniukų klasė

Nenuoramos Piece Of  Beauty – l. persp. – 1, BIS-2 Baby

Nenuoramos Piece Of  Beauty - l. persp. - 1

Nenuoramos Piece Of Beauty – l. persp. – 1

Perfect Satina Auksesija – l. persp. – 2

Perfect Satina Auksesija - l. persp. - 2

Perfect Satina Auksesija – l. persp. – 2

Chanel Rose By Freska – l. persp. – 3

Chanel Rose By Freska - l. persp. - 3

Chanel Rose By Freska – l. persp. – 3

Perfect Kadesha Auksesija – l. persp. – 4

Perfect Kadesha Auksesija - l. persp. - 4

Perfect Kadesha Auksesija – l. persp. – 4

Mažylių klasė

Thornywait Candy Crisps At Siimline – l. persp. – 1, BIS-4 Puppy

Thornywait Candy Crisps At Siimline - l. persp. - 1

Thornywait Candy Crisps At Siimline – l. persp. – 1

Siimline’s Fly Myself Free – l. persp. – 2

Siimline's Fly Myself Free - l. persp. - 2

Siimline’s Fly Myself Free – l. persp. – 2

Annelisa Elaiodoro – l.persp. – 3

Annelisa Elaiodoro - l.persp. - 3

Annelisa Elaiodoro – l.persp. – 3

Jaunimo klasė

Tropheus Kasanga Milowy Krok – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtoja 2012

 Tropheus Kasanga Milowy Krok - puikiai - 1, Klubo jaunimo nugalėtoja 2012

Tropheus Kasanga Milowy Krok – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtoja 2012

Layla Rozmachany Ogon – puikiai – 2

Layla Rozmachany Ogon - puikiai - 2

Layla Rozmachany Ogon – puikiai – 2

Tramin Lambada – puikiai – 3

Tramin Lambada - puikiai - 3

Tramin Lambada – puikiai – 3

Amber Drop Baltoji Sakura – l.gerai

La Lune A Paris Basteta – l. gerai

La Lune A Paris Basteta - l. gerai

La Lune A Paris Basteta – l. gerai

Semi-Sweet Mango Šuo – l.gerai

Semi-Sweet Mango Šuo - l.gerai

Semi-Sweet Mango Šuo – l.gerai

Siimline’s Look At Me Now – l. gerai

 

Siimline's Look At Me Now - l. gerai

Siimline’s Look At Me Now – l. gerai

Kleya Oleda Nann – nedalyvavo

Pereinama klasė

Dmirland Sharlot Magic Dream – puikiai – 1, LT CAC

Dmirland Sharlot Magic Dream - puikiai - 1, LT CAC

Dmirland Sharlot Magic Dream – puikiai – 1, LT CAC

Ashbury Fidgi Rose – puikiai – 2

Ashbury Fidgi Rose - puikiai - 2

Ashbury Fidgi Rose – puikiai – 2

Omentie Love Melody – puikiai – 3

Omentie Love Melody - puikiai - 3

Omentie Love Melody – puikiai – 3

Veni Vidi Titania Auksesija – puikiai – 4

Veni Vidi Vici Nesa Auksesija – puikiai – 5

Atvira klasė

Siimline’s Wild On Tara – puikiai – 1, LT CAC

Siimline's Wild On Tara - puikiai - 1, LT CAC

Siimline’s Wild On Tara – puikiai – 1, LT CAC

Vero Tesoro Katyyval – puikiai – 2

 

Sevilia Tik Herkus – puikiai – 3

Sevilia Tik Herkus - puikiai - 3

Sevilia Tik Herkus – puikiai – 3

Lili White Ot Goldenley – Club – puikiai – 4

Lili White Ot Goldenley - Club - puikiai - 4

Lili White Ot Goldenley – Club – puikiai – 4

Sakura – puikiai – 5

Sanira – l.gerai

Astraja Auksesija – l. gerai

Vivi – l.gerai

Starshine Selenė – gerai

Starshine Selenė - gerai

Starshine Selenė – gerai

Deep Amber Of Olivija – be įvertinimo

Taltios Angel Whisper – nedalyvavo

Darbinė klasė

Nenuoramos Magic Macota – puikiai – 1, LT CAC

Nenuoramos Magic Macota - puikiai - 1, LT CAC

Nenuoramos Magic Macota – puikiai – 1, LT CAC

Charming Cherry Iz Doliny Solnca – puikiai – 2

Čempionų klasė

Nenuoramos Toscana – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012

Nenuoramos Toscana - puikiai - 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012

Nenuoramos Toscana – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012

Esenia Iz Sokolinogo Gnezda – puikiai – 2

Esenia Iz Sokolinogo Gnezda - puikiai - 2

Esenia Iz Sokolinogo Gnezda – puikiai – 2

Fiona Best Girl – puikiai – 3

Your Highness Oligarchia – puikiai – 4

Pepstep Always At first – puikiai – 5

Pepstep Always At first - puikiai - 5

Pepstep Always At first – puikiai – 5

Tsaritsa  Nefertiti – puikiai

Tsaritsa  Nefertiti - puikiai

Tsaritsa Nefertiti – puikiai

Madam Mirage Herkus – puikiai

Madam Mirage Herkus - puikiai

Madam Mirage Herkus – puikiai

Robinn – l. gerai

Tessa Berenikė – l. gerai

Alikanta Iz Doliny Solnca – nedalyvavo

Veteranų klasė

Gutta Herkus – puikiai – 1, Klubo veteranų nugalėtoja 2012, BIS-1 Veteran

Gutta Herkus - puikiai - 1, Klubo veteranų nugalėtoja 2012, BIS-1 Veteran

Gutta Herkus – puikiai – 1, Klubo veteranų nugalėtoja 2012, BIS-1 Veteran, nuotr. A. Žukausko

Nenuoramos Yellow Jamaika – puikiai – 2

Nenuoramos Yellow Jamaika - puikiai - 2

Nenuoramos Yellow Jamaika – puikiai – 2

Greenhill’s Feng Shui – puikiai – 3

Munė Opalas – puikiai – 4

Munė Opalas - puikiai - 4

Munė Opalas – puikiai – 4

Lygiaplaukiai retriveriai (patinukai)

Atvira klasė

Starworkers Quiency Jones – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas 2012, BOB, BIS-3

Starworkers Quiency Jones - puikiai - 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas 2012, BOB, BIS-3

Starworkers Quiency Jones – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas 2012, BOB, BIS-3

Stenveyz Atlantic Seal – l. gerai

Darbinė klasė

Malet Park Grand Winner – l. gerai

Čempionų klasė

Alko Ant Bangos – puikiai – 1, LT CAC

Alko Ant Bangos - puikiai - 1, LT CAC

Alko Ant Bangos – puikiai – 1, LT CAC

Lygiaplaukiai retriveriai (kalytės)

Mažylių klasė

Belinda Blue-Eyed Babe At Basteta – l. persp. – 1, BIS-2 Puppy

Belinda Blue-Eyed Babe At Basteta - l. persp. - 1

Belinda Blue-Eyed Babe At Basteta – l. persp. – 1

Pereinama klasė

Double Star Z Mokre Hory – l. gerai

Malet Park Pina Kolada – l. gerai

Atvira klasė

Almanza Mocca Happines – puikiai – 1, LT CAC

Almanza Mocca Happines - puikiai - 1, LT CAC

Almanza Mocca Happines – puikiai – 1, LT CAC

Darbinė klasė

Metsavinan Kentuckian Lily – puikiai – 1, LT CAC

Metsavinan Kentuckian Lily - puikiai - 1, LT CAC

Metsavinan Kentuckian Lily – puikiai – 1, LT CAC

Čempionų klasė

Bagera Nemunas – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012

Bagera Nemunas - puikiai - 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012

Bagera Nemunas – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012

Labradoro retriveriai (patinukai)

Šuniukų klasė

Back To Black Basteta – l. persp. – 1

Back To Black Basteta - l. persp. - 1

Back To Black Basteta – l. persp. – 1

Lab’SPB Tip-Top – l. persp. – 2

Mažylių klasė

Black Jack Sielos Balzamas – l. persp. – 1

Black Jack Sielos Balzamas - l. persp. - 1

Black Jack Sielos Balzamas – l. persp. – 1

Benneton Sielos Balzamas – l. perps. – 2

Benneton Sielos Balzamas - l. perps. - 2

Benneton Sielos Balzamas – l. perps. – 2

Lyras Medeinė – l. persp. – 3

Sky Okeanas Elite – persp. – 4

Jaunimo klasė

Berton – l. gerai  – 1

Berton - l. gerai  - 1

Berton – l. gerai – 1

Louis Armstrong Aquarelle – l. gerai – 2

Louis Armstrong Aquarelle - l. gerai - 2

Louis Armstrong Aquarelle – l. gerai – 2

Pereinama klasė

Orestes Gorska Fantazja – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas 2012

Orestes Gorska Fantazja - puikiai - 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas 2012

Orestes Gorska Fantazja – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtojas 2012

Amigo Mano Flagmanas – puikiai – 2

Amigo Mano Flagmanas - puikiai - 2

Amigo Mano Flagmanas – puikiai – 2

Noel Okeanas Elite – l. gerai

Noel Okeanas Elite - l. gerai

Noel Okeanas Elite – l. gerai

Seven Sky Kamelot – l. gerai

Atvira klasė

Mon Ami Kompanija – puikiai – 1, LT CAC

Mon Ami Kompanija - puikiai - 1, LT CAC

Mon Ami Kompanija – puikiai – 1, LT CAC

Caligula Medžiotojų Svajonė – l. gerai

Caligula Medžiotojų Svajonė - l. gerai

Caligula Medžiotojų Svajonė – l. gerai

Rocheby Pop Larkin – l. gerai

Rocheby Pop Larkin - l. gerai

Rocheby Pop Larkin – l. gerai

Darbinė klasė

Ben Kenobi Da Real Corte – puikiai – 1, LT CAC

Master Class From Naigator Krym – l. gerai

Master Class From Naigator Krym - l. gerai

Master Class From Naigator Krym – l. gerai

Čempionų klasė

Aston De L-Etang Balanced – puikiai – 1, LT CAC

Aston De L-Etang Balanced - puikiai - 1, LT CAC

Aston De L-Etang Balanced – puikiai – 1, LT CAC

Liquido Rio Kompanija – puikiai – 2

Liquido Rio Kompanija - puikiai - 2

Liquido Rio Kompanija – puikiai – 2

Grand Mariner – puikiai – 3

Grand Mariner - puikiai - 3

Grand Mariner – puikiai – 3

Black Velvet Medžiotojų Svajonė – l. gerai

Black Velvet Medžiotojų Svajonė - l. gerai

Black Velvet Medžiotojų Svajonė – l. gerai

Veteranų klasė

Paunvere Black Diamond – puikiai – 1, Klubo veteranų nugalėtojas 2012

Paunvere Black Diamond - puikiai - 1, Klubo veteranų nugalėtojas 2012

Paunvere Black Diamond – puikiai – 1, Klubo veteranų nugalėtojas 2012

Labradoro retriveriai (kalytės)

Šuniukų klasė

Tootsie Okeanas Elite – l. persp. – 1, BIS-1 BABY

Tootsie Okeanas Elite - l. persp. - 1, BIS-1 BABY

Tootsie Okeanas Elite – l. persp. – 1, BIS-1 BABY

Bry Mylia – l. persp. – 2

Mirta Medeinė – l. persp. – 3

Mažylių klasė

Sakura Okeanas Elite – l. persp. – 1, BIS-3 Puppy

Sakura Okeanas Elite - l. persp. - 1

Sakura Okeanas Elite – l. persp. – 1

Barbeque Sielos Balzamas – l. persp. – 2

Leila Medeinė – l. persp. – 3

Ly Šokoladinė Letenėlė – l. persp. – 4

Balalaika Sielos Balzamas – persp.

Topmaris Madeira – nedalyvavo

Jaunimo klasė

Pandora Okeanas Elite – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtoja 2012, BIS-2 Junior

Pandora Okeanas Elite - puikiai - 1, Klubo jaunimo nugalėtoja 2012

Pandora Okeanas Elite – puikiai – 1, Klubo jaunimo nugalėtoja 2012

Chicago Ashburn Basteta – puikiai – 2

Bazuka – puikiai – 3

Akella Mano Perlas – l.gerai

Ditė Didysis Šuo – l.gerai

Pereinama klasė

Kalina Gorska Fantazja – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012, BOB, BIS-2

Kalina Gorska Fantazja - puikiai - 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012, BOB, BIS-2

Kalina Gorska Fantazja – puikiai – 1, LT CAC, Klubo nugalėtoja 2012, BOB, BIS-2

Atvira klasė

Vicky Donna Kompanija – puikiai – 1, LT CAC

Vicky Donna Kompanija - puikiai - 1, LT CAC

Vicky Donna Kompanija – puikiai – 1, LT CAC

Keep Smiling Molto Bene – puikiai – 2

Keep Smiling Molto Bene - puikiai - 2

Keep Smiling Molto Bene – puikiai – 2

Fleet Feet Of Tintagel Winds – puikiai – 3

Fleet Feet Of Tintagel Winds - puikiai - 3

Fleet Feet Of Tintagel Winds – puikiai – 3

Kelly Taurakalnio Lobis – puikiai – 4

Kelly Taurakalnio Lobis - puikiai - 4

Kelly Taurakalnio Lobis – puikiai – 4

Meilė Leily Medutis – l. gerai

Meilė Leily Medutis - l. gerai

Meilė Leily Medutis – l. gerai

Čempionų klasė

Dolbia Why Not – puikiai – 1, LT CAC

Dolbia Why Not - puikiai - 1, LT CAC

Dolbia Why Not – puikiai – 1, LT CAC

Lada Okeanas – puikiai – 2

Lada Okeanas - puikiai - 2

Lada Okeanas – puikiai – 2

Madeira Kompanija – puikiai – 3

Madeira Kompanija - puikiai - 3

Madeira Kompanija – puikiai – 3

Arėja Šalta Nosis – puikiai – 4

Naujosios Škotijos retriveriai (kalytės)

Jaunimo klasė

Shaggy Toller’s Wild Cayenne – diskv.

Garbanotieji retriveriai (kalytės)

Atvira klasė

Curly Cottage Jezbell – l. gerai – 1

Magriss Look Twice – l. gerai – 2

Magriss Look Twice - l. gerai - 2

Magriss Look Twice – l. gerai – 2

Čempionų klasė

Leislend Betti Barklay – l. gerai – 1

Daugiau parodos akimirkų: