Specializuotos retriverių parodos rezultatai

Tris dienas Druskininkuose šurmuliavo parodos. Penktadienį ir šeštadienį vyko tarptautinės  „Druskininkų vasara ’10“ ir „Druskininkų mero taurė ’10“, o sekmadienį – specializuotos parodos, skirtos atskiroms veislėms.

Retriverių paroda buvo  klubinė – už pergalę joje suteikiamas klubo nugalėtojo titulas.

Sveikiname visus parodos dalyvius, žiūrovus, fotografus, rėmėjus bei teisėjus su įvykusiu puikiu renginiu!

taurės

Mūsų parodą šįkart fotografavo profesionali šunų fotografė – Svetlana Valujeva, www.sviesos.net. Visos jos darytos nuotraukos turi vandens ženklą „retriveriai.lt“. Jeigu norėsite įsigyti nuotrauką be šio ženklo mielai kreipkitės į fotografę.
Dar kartą norime padėkoti Svetlanai, kuri sutiko įamžinti mūsų parodą ir puikius klubo šunis!

Taip pat dėkojame puikioms teisėjų asistentėms! Jų sklandus ir geras darbas leido parodą baigti laiku!

Parodoje dalyvavo 88 auksaspalviai retriveriai, 45 Labradoro retriveriai ir 21 lygiaplaukis retriveris.

Visų parodos dalyvių rezultatai čia.

Parodoje teisėjavo dvi teisėjos iš Švedijos, Gunilla Ek – labradoro retriveriai, šuniukų bei mažylių klasės auksaspalviai retriveriai ir Agneta Cardell – auksaspalviai ir lygiaplaukiai retriveriai bei geriausių parodos šunų konkursai.

Kiekvienam parodos dalyviui (šuns savininkui) įteikėme specialias klubo logotipu pažymėtas dovanėles. Maišelius su įdėklu susirinkti šuns išmatoms ir erkių traukiklį.

Už įvertinimus gautus parodos metu šuo gaudavo atitinkamos spalvos megztą antkakliuką: puikiai -raudonos spalvos, l.gerai – violetinės, gerai – žydros, patenkinamai – rožinės.

Už įvertinimus parodoje gauti megzti antkakliukai

Už įvertinimus parodoje gauti megzti antkakliukai - turėtų apsaugoti nuo "blogos akies"

Teisėjos iš Švedijos – Gunilla Ek nuomonė apie mūsų parodą:

I just want to say my sincere thank you for a very nice weekend and judgingassignment. To the whole Committee and to my excellent ringstewards a big and heartful thanks. It was a very well runned show with excellent dogs and very sportmanlike atmosphere around the ring and I do hope they did enjoy the show as much as I did. Thank you so much and kind regards“

Gunilla Ek, teisėja iš Švedijos

Gunilla Ek, teisėja iš Švedijos, nuotr. V.Bumbulio

Tris gražiausius parodos šunis išrinko teisėja iš Švedijos Agneta Cardell.

Visos parodos nugalėtoja (Best in Show) ir geriausia  savo veislės atstove parodoje (BOB) tapo Labradoro retriverio kalytė – Kanga Gorska Fantazja (OKi), savininkai Reda ir Virgilijus Bumbuliai, veislynas „Okeanas“.

Kanga Gorska Fantazja - čemp.kl. - CAC, BOB, Kl. N. '10, BIS - 1

Kanga Gorska Fantazja - čemp.kl. - CAC, BOB, Kl. N. '10, BIS - 1, nuotr. V.Bumbulio

Geriausias parodos auksaspalvis retriveris – Nenuoramos My Marchello, sav. Gintarė Valuntaitė – Matvejeva, patinukas gyvena „Golden Amigos“ veislyne.  Tai yra lietuviško veisimo šuo, veisėja Sonata Petraitienė, veislynas „Nenuoramos“. Gražiausio parodos šuns konkurse užėmė 2-ąją vietą (Best in Show – 2).

Nenuoramos My Marchello

Nenuoramos My Marchello - čemp kl. - CAC, BOB, Kl.N'10, BIS-2

Gražiausiu parodos lygiaplaukiu retriveriu ir gražiausiu visos parodos retriverių konkurse užėmęs -3 vietą (Best in Show – 3)  pripažintas Brandy Nemunas, sav. Otilija Antanaitienė, tai yra taip pat lietuviško veisimo šuo, veislynas Nemunas. Patinukas gyvena veislyne „Ant bangos“.

Brandy Nemunas

Brandy Nemunas - čemp. kl. - CAC, BOB, Kl. N.'10, BIS-3

Gražiausiu parodos veteranų klasės šunimi tapo Zoro Auksinė Viltis.

Gražiausias parodos veteranas - auksaspalvis retriveris Zoro Auksinė Viltis

Gražiausias parodos veteranas - auksaspalvis retriveris Zoro Auksinė Viltis

Gražiausiu parodos jaunimo klasės atstovu tapo veislyno „Okeanas“ šuo – Liucy Liu Okeanas.

Gražiausias parodos jaunimo klasės šuo

Gražiausias parodos jaunimo klasės šuo

Gražiausiu parodos šuniukų klasės atstovu išrinktas lygiaplaukis retriveris – Armani Ant Bangos.

Armani Ant Bangos - gražiausias parodos šuniukas

Armani Ant Bangos - gražiausias parodos šuniukas

Gražiausiu parodos mažylių klasės šunimi tapo auksaspalvis retriveris Homer Simpson Mega Oskaras, sav. J. Lipnickas, veisėja Sigita Pileckytė – Norbutienė, veislynas „Mega Oskaras“.

Homer Simpson Mega Oskaras

Homer Simpson Mega Oskaras - gržiausias parodos mažylis

Geriausias auksaspalvių retriverių veislynas – Nenuoramos, veisėja Sonata Petraitienė. Nuotraukoje šunys iš kairės į dešinę: Nenuoramos My Marchello, Nenuoramos Wings of Wind, Nenuoramos Summer Sunshine, Nenuoramos Magic Macota, Nenuoramos Toscana.

Nenuoramos - geriausias parodos auksaspalvių retriverių veislynas

Nenuoramos - geriausias parodos auksaspalvių retriverių veislynas, nuotr. iš "Nenuoramų"

Geriausias parodos Labradoro retriverių veislynas „Kompanija“, veisėja Anastasija Jakovleva.

Geriausias parodos Labradoro retriverių veislynas "Kompanija"

Geriausias parodos Labradoro retriverių veislynas "Kompanija"

Visi parodos rezultatai:

Auksaspalviai retriveriai (patinai):

Šuniukų klasė

1. Berenike Bravo Prince Charming – labai perspektyvus-1

Berenike Bravo Prince Charming - labai perspektyvus-1

Berenike Bravo Prince Charming - labai perspektyvus-1

2. Frau Mauro Baltoji Selenė – l. persp. – 2

Frau Mauro Baltoji Selenė - l. persp. - 2

Frau Mauro Baltoji Selenė - l. persp. - 2

3. Imbieras Mega Oskaras – l. persp. – 3

Imbieras Mega Oskaras - l. persp. - 3

Imbieras Mega Oskaras - l. persp. - 3

Mažylių klasė

1. Homer Simpson Mega Oskaras – labai perspektyvus, Puppy BOB, Best Puppy – 1

Homer Simpson Mega Oskaras - labai perspektyvus, Puppy BOB, Best Puppy - 1

Homer Simpson Mega Oskaras - labai perspektyvus, Puppy BOB, Best Puppy - 1

2. Dancing Cloud Basteta – l. persp. – 2

3. Alonzo By Vėjalaukė – l. persp. – 3

Jaunimo klasė

1.Aragon Iz Doiny Solnca – puikiai – 1, Kl. JN’10

Aragon Iz Doiny Solnca - puikiai - 1, Kl. JN'10

Aragon Iz Doiny Solnca - puikiai - 1, Kl. JN'10

2. Ambergold Dzhi Key Felicity To Win

3. Cheer`s Evergate Garden

Pereinama klasė

1. Gilija Guilty Gambler – puikiai – 1, CAC

Gilija Guilty Gambler - puikiai - 1, CAC

Gilija Guilty Gambler - puikiai - 1, CAC

2. Nemo Milonga Ilgynas – puikiai -2

Nemo Milonga Ilgynas - puikiai -2

Nemo Milonga Ilgynas - puikiai -2

Atvira klasė

1. Nenuoramos Wings of Wind – puikiai -1, CAC

Nenuoramos Wings of Wind - puikiai - 1, CAC

Nenuoramos Wings of Wind - puikiai - 1, CAC

2. Sukker Star Av Vervik

Sukker Star Av Vervik

Sukker Star Av Vervik

3. Ritzylin Match Pont

4. Giacomo Herkus

5. Germes Moe Sokrovische

Čempionų klasė

1. Nenuoramos My Marchello  – puikiai – 1, CAC, BOB, Kl.N’10, BIS-2

Nenuoramos My Marchello - puikiai - 1, CAC, KL.N'10, BOB, BIS-2

Nenuoramos My Marchello - puikiai - 1, CAC, KL.N'10, BOB, BIS-2

Nenuoramos My Marchello  - puikiai - 1, CAC, BOB, Kl.N'10, BIS-2

Nenuoramos My Marchello - puikiai - 1, CAC, BOB, Kl.N'10, BIS-2

2. Maverick Herkus

Maverick Herkus

Maverick Herkus

3. Amigo Mundy La Freska

Amigo Mundy La Freska

Amigo Mundy La Freska

Veteranų klasė

1. Zoro Auksinė Viltis – Kl. Vet. N’10

Zoro Auksinė Viltis - Kl. Vet. N'10

Zoro Auksinė Viltis - Kl. Vet. N'10

Auksaspalviai retriveriai (kalės):

Šuniukų klasė

1. Majik As You Were – l. persp. -1, Best Baby -2

Majik As You Were - l. persp. -1, Best Baby -2

Majik As You Were - l. persp. -1, Best Baby -2

2. Berenike Bravo Princess Aurora – l.persp – 2;

3. Doroti Gėlių Vaikai – l. persp. – 3

Doroti Gėlių Vaikai - l. persp. - 3

Doroti Gėlių Vaikai - l. persp. - 3

4. Berenike Bravo Pirncess Mulan – l. persp –  4

5. Dakota Gėlių Vaikai – l.persp – 5

6. Deja Vu Gėlių Vaikai – persp.

Deja Vu Gėlių Vaikai - persp.

Deja Vu Gėlių Vaikai - persp.

Mažylių klasė

1. Dancing Sky Basteta – l. persp – 1, Best Puppy – 2

Dancing Sky Basteta - l. persp - 1, Best Puppy - 2

Dancing Sky Basteta - l. persp - 1, Best Puppy - 2

2. Mano Pempė Prima Santolina – l. persp – 2

3. Starka Berenikė – l. persp – 3

4. Aderyn Hot Cheek Avilys – persp.

5. Amy By Vėjalaukė – persp.

Amy By Vėjalaukė - persp.

Amy By Vėjalaukė - persp.

6. Mano Gulbė Prima Santolina – persp.

Mano Gulbė Prima Santolina - persp.

Mano Gulbė Prima Santolina - persp.

7. Tulpė Medeinos Žiedas – persp.

Jaunimo klasė

1. Arianna Iz Doliny Solnca – puikiai – 1, KL.JN’10

Arianna Iz Doliny Solnca - puikiai - 1, KL.JN'10

Arianna Iz Doliny Solnca - puikiai - 1, KL.JN'10

Pereinama klasė

Klasės laimėtojos nebuvo, niekam nesuteiktas CAC titulas.

Afroditė Auksesija – l. gerai

Anushka Auksinė Avis – l. gerai

Afroditė Auksesija - l. gerai

Anushka Auksinė Avis - l. gerai

Cheila Nemunas – l. gerai

Cheila Nemunas - l. gerai

Cheila Nemunas - l. gerai

Darbinė klasė

1. Strong Stael Regina Playmate – puikiai – 1, CAC, KL. N.’10

Atvira klasė

1. Nenuoramos Magic Macota – puikiai – 1, CAC

Nenuoramos Magic Macota - puikiai - 1, CAC

Nenuoramos Magic Macota - puikiai - 1, CAC

2. Madam Mirage Herkus – puikiai – 2

Madam Mirage Herkus - puikiai - 2

Madam Mirage Herkus - puikiai - 2

3. Perro Molagroso Ave Maria

Burberry Brit Green By Freska

Burberry Brit Green By Freska

Burberry Brit Green By Freska

Darbinė klasė

1. Strong Stael Regina Playmate – puikiai – 1, CAC, Kl. N’10

Čempionų klasė

1. Gutta Herkus – puikiai -1

Gutta Herkus - puikiai -1

Gutta Herkus - puikiai -1

2. Nenuoramos Toscana – puikiai – 2

3. Eleven’s Didi By Prima Santolina – puikiai -3

Eleven's Didi By Prima Santolina

Eleven's Didi By Prima Santolina

4. Nenuoramos Summer Sunshine – puikiai – 4

Nenuoramos Summer Sunshine

Nenuoramos Summer Sunshine

5. Mon Solei Larush Feeri

Veteranų klasė

1. Ruby Tuesday Oligarchia – puikiai – 1, Kl. Vet. N’10

Ruby Tuesday Oligarchia - puikiai - 1, Kl. Vet. N'10

Ruby Tuesday Oligarchia - puikiai - 1, Kl. Vet. N'10

2. Bona Elfų Šėlsmas – puikiai – 2

Bona Elfų Šėlsmas - puikiai - 2

Bona Elfų Šėlsmas - puikiai - 2

3. Maranda Panda nuo Išmanų

Labradoro retriveriai (patinai)

Šuniukų klasė

1. Bonni Cloes Perlų Sala – l. persp. – 1

2. Jagas su Kopa – l.persp. – 2

Mažylių klasė

1. Finksas – l. persp. – 1

2. Chingischan From Trio Magija – persp.

Jaunimo klasė

1. Dagas Karšuva – puikiai – 1, Kl. JN’10

Dagas Karšuva - puikiai - 1, Kl. JN'10

Dagas Karšuva - puikiai - 1, Kl. JN'10

2. El Timor Tichė – puikiai -2

3. El Echo Tichė – puikiai – 3

4. El Pablo Tichė – puikiai – 4

5. Hermes Sitkowski Bor – puikiai -5

Pereinama klasė

1. Black Velvet Medžiotojų Svajonė – CAC

Black Velvet Medžiotojų Svajonė - CAC

Black Velvet Medžiotojų Svajonė - CAC

Darbinė klasė

1. Bravo Birichino Tera – puikiai – 1, CAC

Bravo Birichino Tera - puikiai - 1, CAC

Bravo Birichino Tera - puikiai - 1, CAC

Atvira klasė

1. Mauro Orso Kompanija – CAC

Mauro Orso Kompanija - CAC

Mauro Orso Kompanija - CAC

2. Mon Ami Kompanija – puikiai -2

Čempionų klasė

1. Nenuoramos Vulcano – puikiai -1, CAC, Kl. N.’10

Nenuoramos Vulcano - puikiai -1, CAC, Kl. N.'10

Nenuoramos Vulcano - puikiai -1, CAC, Kl. N.'10

2. Guideline’s Tiranti Solid – puikiai – 2

Guideline’s Tiranti Solid – puikiai – 2

Guideline’s Tiranti Solid – puikiai – 2

3. A  Piece of Cake Molto Bene – puikiai – 3

4. Poolstead Pol Roger – puikiai – 4

5. Liquido Rio Kompanija – puikiai – 5

Liquido Rio Kompanija - puikiai - 5

Liquido Rio Kompanija - puikiai - 5

6. Banner’s Epoch Jasper – puikiai

Veteranų klasė

1. Paunevere Black Diamond – puikiai -1, Kl. Vet. N.’10

Paunevere Black Diamond - puikiai -1, Kl. Vet. N.'10

Paunevere Black Diamond - puikiai -1, Kl. Vet. N.'10

Labradoro retriveriai (kalės)

Šuniukų klasė

1. Andromeda Galaxy Imperata – l.persp. – 1, Geriausias šuniukas -3 (Best Baby – 3)

Andromeda Galaxy Imperata - l.persp. - 1, Geriausias šuniukas -3 (Best Baby - 3)

Andromeda Galaxy Imperata - l.persp. - 1, Geriausias šuniukas -3 (Best Baby - 3)

2. Charizma Medžiotojų Svajonė – l. persp. – 2

Mažylių klasė

1. Cleopatra From Trio Magija – l. persp. – 1

Jaunimo klasė

1. Liucy Liu Okeanas – puikiai – 1, Kl. JN’10, Junior BOB, Best Junnior

2. Lada Okenas – puikiai – 2

3. Epoch’s Liz Claiborne – puikiai – 3

4. It’s Marta Bellazza Tichė – puikiai – 4

5. Vicky Donna Kompanija – puikiai – 5

Pereinama klasė

1. Panther iš Anykščių – puikiai – 1, CAC

2. Feona Beauty Charm – puikiai -2

3. Bella Piccina Medžiotojų Svajonė – puikiai – 3

4. Acapulco Trio Magija – puikiai – 4

Darbinė klasė

1. De Anrit Dinastiya -puikiai -1, CAC

Atvira klasė

1. Arėja Šalta Nosis – puikai – 1, CAC

2. Meilė Leily Medutis – puikiai – 2

3. Madeira Kompanija – puikiai – 3

4. Meri Leily Medutis – puikiai -4

5. Gardenia Gold From Formulė – labai gerai

6. Nessie of Farely Hill – labai gerai

7. Lovely Nika iz Doliny Solnca – labai gerai

Čempionų klasė

1. Kanga GorskaFantazja – puikiai -1, CAC, Kl.N’10, BOB, BIS

Kanga GorskaFantazja - puikiai -1, CAC, Kl.N'10, BOB, BIS

Kanga GorskaFantazja - puikiai -1, CAC, Kl.N'10, BOB, BIS

2. Poolstead Puligny – puikiai – 2

3. Lachty Coast Favourite Lady – puikiai -3

Lygiaplaukiai retriveriai (patinai):

Šuniukų klasė

1. Alko Ant Bangos – l.persp. – 1

2. Amigo ant Bangos

Mažylių klasė

1. Devlin Nemunas – l.persp. – 1

Devlin Nemunas - l.persp. - 1

Devlin Nemunas - l.persp. - 1

Atvira klasė

1. Get Smart Mega Oskaras – puikiai – 1, CAC

Get Smart Mega Oskaras - puikiai - 1, CAC

Get Smart Mega Oskaras - puikiai - 1, CAC

Čempionų klasė

1. Brandy Nemunas – puikiai – 1, CAC, KL.N.’10, BOB, BIS-3

Brandy Nemunas - puikiai - 1, CAC, KL.N.'10, BOB, BIS-3

Brandy Nemunas - puikiai - 1, CAC, KL.N.'10, BOB, BIS-3

Lygiaplaukiai retriveriai (kalės):

Šuniukų klasė

1. Armani Ant Bangos – l.persp. – 1

Armani Ant Bangos - l.persp. - 1

Armani Ant Bangos - l.persp. - 1

2. Arlani Ant Bangos

Mažylių klasė

1. Daisy Nemunas – persp.

Jaunimo klasė

Nė vienas šuo negavo Klubo Jaunimo Nugalėtojo titulo.

Darbinė klasė

1. Metsavirnan Kentuckian Lily – puikiai – 1, CAC

Metsavirnan Kentuckian Lily - puikiai - 1, CAC

Metsavirnan Kentuckian Lily - puikiai - 1, CAC

Atvira klasė

1. Gypsy Rose Mega Oskaras – puikiai – 1, CAC

Čempionų klasė

1. Brixia Nemunas – puikiai – 1, CAC, Kl. N’10

Brixia Nemunas - puikiai - 1, CAC, Kl. N'10

Brixia Nemunas - puikiai - 1, CAC, Kl. N'10

Daugiau parodos akimirkų: