Auksaspalviai retriveriai

Garbanotieji retriveriai

Lauko bandymų apžvalgos

Lygiaplaukiai retriveriai

N. Škotijos retriveriai

Ačiū, kad esate su mumis!


Lietuviškai In English FB

Priminimas klubo veisėjams!

Per tarptautines parodas Molėtuose 2010 m. birželio 19-20 dienomis pristatinėsime klubo veiklą savo stende.  Diskutuosime apie retriverių veislių skirtumus, atsakinėsime į klausimus susijusius su parodomis, veisimu, šuniukų įsigyjimu.

Kas dar nematėte kaip jis atrodo įdedame nuotrauką:

Lietuvos Retriverių mylėtojų klubo stendas per kovo CACIB parodas Litexpo parodų rūmuose

Lietuvos Retriverių mylėtojų klubo stendas per kovo CACIB parodas Litexpo parodų rūmuose

Stende  ant stalo išdėliojame veislynų vizitines korteles, skrajutes su informacija apie klubą.  Šalia stendo bus speciali vieta kabinti skelbimams apie laukiamas ir šiuo metu esamas vadas. Maloniai kviečiame klubo veisėjus pateikti savo veislynų (ar asmenines) vizitines korteles bei skelbimus apie vadas, taip pat gali būti trumpa informacija apie kergiamus šunis, jų išskirtinumą lyginant su kitomis šiuo metu esančiomis ar planuojamomis vadomis.

Reikalavimai: vizitinėms kortelėms – formatas 5 x 9 (cm), skelbimams – formatas A5 (pusė A4 lapo) – 14,8 × 21,0 (cm). Daugiau reikalavimų nėra.

Siekiame tvarkos – Neatitinkantys aukščiau įvardintų reikalavimų spaudiniai nebus priimami!

Taip pat veisėjus su savo mažyliais kviečiame prieiti prie stendo, pasidalinti patirtimi su kitais, detaliau papasakoti apie savo veisiamus, veislės standartus atitinkančius šunis.

Norėdami, kad tiek apie klubo veiklą, tiek apie tinkamą šuniuko priežiūrą kuo daugiau sužinotų Jūsų augintinio pirkėjai norime pasiūlyti klubo veisėjams įsigyti Lietuvos retriverių mylėtojų klubo knygas specialia kaina, kartu bus pridedama ir ankstesnių metų knyga. Knygos bus pardavinėjamos mažesne kaina tik tokiais kiekiais kiek vadoje gimė mažylių.

Linkime sėkmės parodose ir auginant mažylius!

Lietuvos Retriverių Mylėtojų Klubo prezidiumas

P.S. Turime anksčiau duotas veislynų vizitines korteles: Auksesija, Balzamas, Basteta, Berenikė, „Golden Amigos“,  Herkus, Imperata, Kompanija, Kopa, Medžiotojų Svajonė, Mega Oskaras, Nemunas,  Nenuoramos,  Prima Santolina,  Selenė, Vėjalaukė, Trio Magija.

Dėl smulkesnės informacijos ar kilus neaiškumams kreiptis info@retriveriai.lt.