2010 05 01 parodos tvarkaraštis

Parodos pradžia (judging starts at ) 10.00

Teisėja / judge – PIA RAZERA BRULIN (Švedija/Sweden)

Parodos vieta : Birutės Norušaitienės sodyba

ATVAŽIAVIMO ŽEMĖLAPIS (Map)

DALYVIŲ SĄRAŠAS

PARODOS TVARKARAŠTIS
(Dėmesio ! Labradorai ir auksaspalviai retriveriai – šuniukų ir mažylių klasės – 14:25 )

17:00 parodos uždarymas – bendras stalas, užkandžiai, pokalbiai ….

10:00

LABRADORO RETRIVERIAI (Labrador Retriever)

PATINAI (males)
Jaunimo klasė (junior class) (5)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (5)
Atvira klasė (open class) (2)
Darbinė klasė (working class ) (1)
Čempionų klasė (champion class) (4)

KALĖS (females)
Jaunimo klasė (junior class) (2)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (3)
Atvira klasė (open class) (10)
Darbinė klasė (working class ) (1)
Čempionų klasė (champion class) (3)

11:30

AUKSASPALVIAI RETRIVERIAI (Golden Retriever)

PATINAI (males)
Jaunimo klasė (junior class) (4)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (3)
Atvira klasė (open class) (6)
Darbinė klasė (working class ) (1)
Čempionų klasė (champion class) (4)
Veteranų klasė (veteran class) (1)

KALĖS (females)
Jaunimo klasė (junior class) (5)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (4)
Atvira klasė (open class) (3)
Darbinė klasė (working class ) (1)
Čempionų klasė (champion class) (4)
Veteranų klasė (veteran class) (2)

13:30

GARBANOTIEJI RETRIVERIAI (Curly Coated Retriever)

KALĖS (females)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (1)
Čempionų klasė (champion class) (1)

13:40

LYGIAPLAUKIAI RETRIVERIAI ( Flat Coated Retriever )

PATINAI (males)
Šuniukų klasė (baby class) (1)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (1)
Darbinė klasė (working class ) (1)
Čempionų klasė (champion class) (4)

KALĖS (females)
Šuniukų klasė (baby class) (2)
Jaunimo klasė (junior class) (1)
Pereinamoji klasė (intermediate class) (1)
Atvira klasė (open class) (2)
Darbinė klasė (working class ) (2)
Čempionų klasė (champion class) (1)
Veteranų klasė (veteran class) (1)

14:25

LABRADORO RETRIVERIAI ( Labrador Retriever )

PATINAI (males)
Šuniukų klasė (baby class) (2)
Mažylių klasė ( puppy class) (6)

KALĖS (females)
Šuniukų klasė (baby class) (3)
Mažylių klasė ( puppy class) (5)

AUKSASPALVIAI RETRIVERIAI ( Golden Retriever )

PATINAI (males)
Šuniukų klasė (baby class) (4)

KALĖS (females)
Šuniukų klasė (baby class) (5)
Mažylių klasė ( puppy class) (2)

15:30

GRAŽIAUSIŲ, 2009 metų, Lietuvos retriverių klubo, ŠUNŲ APDOVANOJIMAI
(Best club dog 2009 reward ceremony)

VEISLYNŲ KONKURSAS (Breeders competition)

REPRODUKTORIŲ KONKURSAS (Progeny competition)

GERIAUSIO VETERANŲ KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Veteran)
(dalyvauja labradoro ir auksaspalvių retriverių šunys ir kalės, laimėję veterano nugalėtojo titulus – participate all breeds dogs and bitches with titles – veteran winner).

GERIAUSIO ŠUNIUKŲ KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Baby)
(dalyvauja labradoro ir auksaspalvių retriverių šunys ir kalės, laimėję savo klasėje pirmą vietą  – participate all breeds dogs and bitches which got the first place in baby class)

GERIAUSIO MAŽYLIŲ KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Puppy)
(dalyvauja labradoro ir auksaspalvių retriverių šunys ir kalės, laimėję savo klasėje pirmą vietą )

GERIAUSIO JAUNIMO KLASĖS ŠUNS RINKIMAI (Best Junior)
(dalyvauja visų veislių šunys ir kalės, laimėję – jaunimo nugalėtojo titulus – participan all breeds dogs and bitches with tittles – junior winner).

GERIAUSIŲ VEISLĖS ATSTOVŲ RINKIMAI (Best of Breed)
(dalyvauja veislės klubo jaunimo nugalėtojai ir geriausi veislės šuo ir kalė – partipate Junior Winner, Veteran Winner and Best dog and Best Bitch )

GRAŽIAUSIO ŠUNS RINKIMAI (Best in Show)
(dalyvauja geriausi veislės atstovai – gavę BOB titulą- partipate Best of Breed)

17:00

PARODOS UŽDARYMAS – vaišės !