Auksaspalviai retriveriai

Garbanotieji retriveriai

Lauko bandymų apžvalgos

Labradoro retriveriai

Lygiaplaukiai retriveriai

N. Škotijos retriveriai

Ačiū, kad esate su mumis!


Lietuviškai In English FB

Parodos „Klubo Nugalėtojas ’20“ rezultatai ir nuotraukų galerija

Įdomiais laikais gyvename ir dar niekad parodoje nebuvo tiek dezinfekcinio skysčio, kaukių ir didesnių atstumų. Tačiau tai visiškai nesutrukdė puikiai praleisti laiką ir įsiamžinti lietuje…

Parodoje registruotas 61 retriveris.

Parodos trofėjai – taurės, kaspinai ir apdovanojimai gražiausiems 2019 m. klubo šunims
Apdovanojimas gražiausiems 2019 m. klubo šunims

Parodą pradėjome nuotrauka ir video iš padebesių, ją parodysime šiek tiek vėliau. O jau tuomet apdovanojome aktyviausius klubo narius ir jų šunis už pasiekimus 2019 m. vykusiose parodose.

Parodos teisėjas – IGORIS ZIZEVSKIS (Lietuva)

Gražiausiu parodos šunimi BIS-1 išrinktas auksaspalvis retriverisNenuoramos TRACE OF LIFE

AUKSASPALVIAI RETRIVERIAI (Golden retrievers) – 30, visi rezultatai
BOB, BIS 1 – Nenuoramos TRACE OF LIFE
BOS – RIVERA KISS Prima Santolina

Kl.N’20, best adult male, BIS 1 – Nenuoramos TRACE OF LIFE
Kl.N’20, best adult female – RIVERA KISS Prima Santolina

Kl.JN’20 male – –
Kl.JN’20 female – O LIA LIA VASARA Prima Santolina

Kl.Vet.N’20male – SPANISH ROYAL Prima Santolina
Kl.Vet.N’20 female – Ashbury FIGDI ROSE

Puppy, male – Nenuoramos KEY TO THE HEART
Puppy, female – Nenuoramos KEY TO PASSION

Mažylių klasė, l.persp.1, Best Puppy in Show 1
Nenuoramos KEY TO THE HEART

Pereinama klasė, puikiai 1, LT CAC
Kl.N’20, best adult male, BIS 1- Nenuoramos TRACE OF LIFE

Atvira klasė, puikiai, LT CAC
RUDENS STENUKLAS Prima Santolina

Atvira klasė, puikiai 2
Kullapai AMADEUS

Atvira klasė, puikiai 3
COSTA BRAVO Afaja

Atvira klasė
Puikiai 1 RUDENS STEBUKLAS Prima Santolina
Puikiai 2 Kullapai AMADEUS


Čempionų klasė, puikiai 1, LT CAC
Nenuoramos ICE BREAKER

Čempionų klasė, puikiai 2
PRINS NIKO OF Sweetmeat’s

Veteranų klasė, puikiai 1
Kl.Vet.Nugalėtojas SPANISH KISS ROYAL Prima Santolina

Veteranų klasė, puikiai 2
BELLE VUE BRIGHT BOY AT Afaja

Veteranų klasė, puikiai 3
NITEO FALKO Auksesija Veteranų klasė, puikiai 3

Kalės
Mažylių klasė, l.persperktyvus 1
Nenuoramos KEY TO PASSION

mažylių klasė, l.perspektyvus 2
NORA Lekiantis Vėjas

Jaunimo klasė, puikiai 1
KL.Jaunimo nugalėtoja’20 OLIA LIA VASARA Prima Santolina
„Nenuoramos TOSCANA“ prizo laimėtoja

Jaunimo klasė, puikiai 2
SANSA Mega Oskaras

Jaunimo klasė, labai gerai
O LIA LIA ŠIRLĖ Prima Santolina

Pereinama klasė, puikiai 1, LT CAC
Nenuoramos CHARISMA

Atvira klasė, puikiai 1, LT CAC
ANNABELLE Saldus Sapnas

Atvira klasė, puikiai 2
PATI SAU FAINA Prima Santolina

Čempionų klasė, puikiai 2
LOLIPOP DU CLOS DES FACONS

Veteranų klasė, puikiai 1
KL.Vet.Nugalėtoja’20 – Ashbury FIDGI ROSE

Best Adult female 1 RIVERA KISS Prima Santolina
Best Adult female 2 Nenuoramos CHARISMA

NAUJOSIOS ŠKOTIJOS RETRIVERIAI (Nova Scotia Duck Tolling retriever) – 3, visi rezultatai
BOB, BIS 5 – DEVON MAJA THE BEE

Kl.N’20, best adult female – DEVOM MAJA BEE

Puppy, male – Juodas Apelsinas PRINCAS MAKSAS
Puppy, female – Juodas Apelsinas PRINCESE PERLA

GARBANOTIEJI RETRIVERIAI (Curly Coated retriever) – 2, visi rezultatai
BOB, BIS 4 – CLEVER & CREATIVE FROM Tornado Beta

Kl.N’20, best adult male – CLEVER & CREATIVE FROM Tornado Beta

LYGIAPLAUKIAI RETRIVERIAI (Flat Coated retriever) – 16
BOB, BIS 2 – KANTAS Ant Bangos
BOS – FAST AND FURIOUS AMBER Ant Bangos
Kl.N’20, best adult male – KANTAS Ant Bangos
Kl.N’20, best adult female – FAST AND FURIOUS AMBER Ant Bangos
Kl.JN’20 male – –
Kl.JN’20 female – ANTIKA Prie Širvėnos
Kl.Vet.N’20 female – BELLA Ant Bangos
Puppy, male – Juodas Apelsinas BLACK VALENTIN
Puppy, female – Juodas Apelsinas BLACK NICA

Patinai. Mažylių klasė (Puppy class)
JUODAS APELSINAS BLACK VALENTIN

Atvira klasė (Open class)

PORT LOUIS MEGA OSKARAS

CH BERSIFJOR DOPPIAMENTE FORTUNATO

Čempionų klasė (Champion class)

KANTAS ANT BANGOS

CH DREAM TEAM SOLO ANT BANGOS

CH STARWORKERS VICTORY CHALLENGE

Kalės. Mažylių klasė (Puppy class)

JUODAS APELSINAS BLACK NICA

THALASA MEGA OSKARAS

Jaunimo klasė (Junior class)

ANTIKA PRIE ŠIRVĖNOS

LEILA ANT BANGOS

ANABEL PRIE ŠIRVĖNOS

LEKSA ANT BANGOS

Atvira klasė (Open class)

CH ISADORA ANT BANGOS

Darbinė klasė (Working class)

CH FAST AND FURIOUS ALPHA ANT BANGOS

Čempionų klasė (Champion class)

CH FAST AND FURIOUS AMBER ANT BANGOS

Veteranų klasė (Veteran class)

CH BELLA ANT BANGOS

LABRADORO RETRIVERIAI (Labrador retriever) – 10, visi rezultatai
BOB, BIS 3 – U R EUPHORIA Ambasadorius
BOS – –

Kl.N’20, best adult male – –
Kl.N’20, best adult female – KONSUL LAB NAOMI

Kl.JN’20 male –
Kl.JN’20 female – U R EUPHORIA Ambasadorius

Jaunimo klasė, puikiai 1
Kl.JN’20 female, BOB, BEST IN SHOW 3 – U R EUPHORIA Ambasadorius

Pereinama klasė, puikiai 1, LT CAC
SHELLY Medeinė

Atvira klasė, puikiai 1, LT CAC
ORSA ALASKA Ambasadorius

Čemp. klasė, puikiai 1, LT CAC
Kl.N’20, best adult female – KONSUL LAB NAOMI

Čemp. klasė, puikiai 2
MANGA Medeinė